Proje Açıklaması

Bu Firmayı Değerlendirin!
[Toplam Oy: 1 Ortalama: 5]

Bursa yangın kapısı imalatçıları arasında yer alan 2G Yangın Kapı Sistemleri; Bursa 2G yangın Kapıları, acil çıkış kapısı ve yangın kapısı çözümleri sunar. Firma hakkında detaylı açıklama yazısına, ulaşım ve iletişim bilgileri ile harita konumuna bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Bursa 2G yangın Kapıları, acil çıkış kapısı ve yangın kapısı çözümleri sunan ve Bursa yangın kapısı imalatçıları arasında yer alan 2G Yangın Kapı Sistemleri firmasından ürün ya da hizmet aldıysanız, firmayı değerlendirmeyi, hakkında yorum yapmayı ve memnun kaldıysanız sosyal medya hesaplarınızda paylaşmayı unutmayınız.

Firma Bilgileri

2G Yangın Kapı Sistemleri
Firmamız 2007 yılı Şubat ayında faaliyetine başlamıştır. 13. Yıla gireceğimiz faaliyet süremiz boyunca sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmanın heyecanını duymaktayız. Kurulduğu günden itibaren Bursa’da kaliteli yangın kapısı tedariki konusunda faaliyet gösteren imalatçı firmamız 2G Yangın Kapı Sistemleri, 2009 yılında marka çalışmalarını başlatmıştır.

Bursa 2G Yangın Kapıları | Yangın kapısı imalatçıları
Bursa yangın kapısı imalatçıları arasında yer alan 2G Yangın Kapı Sistemleri; Bursa 2G yangın Kapıları, acil çıkış kapısı ve yangın kapısı çözümleri sunar. 2010 yılında markamız tescillenmiş ve yangın kapılarımız 2012 yılı Şubat ayı itibariyle TSE Belgesi almaya hak kazanmıştır.
Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medya ve E-Posta Adreslerimiz

Ulaşım ve İletişim

YOL TARİFİ

Konak Mah.Lefkoşe Cad.Origami Flat Office No:42/40 Nilüfer / BURSA

02244516780

05551809119

Web Adresimiz

Günler Açılış Kapanış
Pazartesi – Cuma 08:00 23:30
Cumartesi 08:00 23:30
Pazar Kapalı Kapalı

En Çok Tıklananlar

Bu Firma Bilgileri Yanlış Mı?

Sosyal Fuar Ailesine Sen de Katıl!

Ücretsiz Kaydol