Proje Açıklaması

Bu Firmayı Değerlendirin!
[Toplam Oy: 0 Ortalama: 0]

Armoni Perde | İstanbul Perde Çeşitleri

Armoni Perde Tasarım ve Uygulamaları; stor perde, jaluzi perde, dikey, cam balkon plise, tül stor ve  zebra stor perde İstanbul perde çeşitleri ile ev ve ofislerinize zarafet kazandırır.

ÇALIŞMA SAATLERİ

Günler Açılış Kapanış
Pazartesi – Cuma 09:00 20:00
Cumartesi 09:00 20:00
Pazar Kapalı Kapalı

Armoni Perde İletişim Bilgileri

ADRES

Bağlarbaşı Mahallesi İnönü Cad. No:24/B Maltepe – İstanbul

WEB SİTESİ

YOL TARİFİ
istanbul perde çeşitleri

Armoni Perde

Firmamız Armoni Perde, perde sektöründe yepyeni bir akım başlatmak üzere kurulmuş, sektöründe öncü bir firma olmayı amaçlamış ve bu doğrultuda çalışmalarını sürdüren yenilikçi bir firmadır.

İstanbul Perde Çeşitleri

Dünyada var olan hemen hemen bütün perde çeşitlerini Armoni Perde, siz değerli müşterileri için üretmektedir. Stor, japon, tül, dikey, zebra, jaluzi, ip, kruvaze, motorlu perdeler ve fon perde olmak üzere belli başlı tüm Dünya ve İstanbul perde çeşitleri firmamız tarafından üretilmektedir.

Çeşitlerimiz

armoni perde çeşitleri

Sık dokunan kumaşların şeritler halinde birleştirilmesi sonucu üretilen perdelerdir. Zebra Perdeler mutfak, oturma odası ve ofis başta olmak üzere şık ve daha güzel olması istenilen tüm yaşam alanlarında kullanılabilir.

armoni perde çeşitleri

Kumaşın alüminyum bir boru üzerine rulo biçiminde sarılması sonucu oluşturulan bir sistemdir. Stor Perde Çeşitleri modern tasarım anlayışı ve pratik kullanımın bir araya getirilmek istenildiği tüm yaşam alanlarında kullanılabilir.

armoni perde çeşitleri

Şık ve Modern Görünümü ile Jaluzi Perde Çeşitleri, işlevselliği ve dekoratif özelliği ile ortama sıcak bir hava katmaktadır.

armoni perde çeşitleri

Cam Balkon Plise Perde açılı alanlara uygulanabilmesi, geniş renk ve tasarım yelpazesi ile yaşama alanlarının sahip olduğu görselliği farklı bir boyuta taşıyan dekorasyon ürünüdür.

Daha Fazlası İçin Tıklayın!

Bu Firma Bilgileri Yanlış Mı?

Benzer Firmalar

İlgini Çekebilecek Firmalar

Sosyal Fuar Ailesine Sen de Katıl!

Ücretsiz Kaydol