Proje Açıklaması

Bu Firmayı Değerlendirin!
[Toplam Oy: 2 Ortalama: 5]

asır düğün ilahi grubu Pendik istanbul duğun ilahi grubu ihtiyaçlarınıza Semazen Ekibi Kiralama, Tasavvuf Grubu Kiralama kapsamında çözümler sunar.

Firma Bilgileri

asır düğün ilahi grubu | Pendik istanbul düğün ilahi grubu
Firmamız Pendik istanbul düğün ilahi grubu ihtiyaçlarınıza Semazen Ekibi Kiralama, Tasavvuf Grubu Kiralama kapsamında çözümler sunar. Semazen Ekibi Kiralama hizmetleri İstanbul ve Tüm Türkiye Genelinde Devam Ediyor.İlahi Grubu Kiralama Hizmetimiz Tüm Türkiye’de Devam Ediyor. Uygun Fiyatlara Tasavvuf Grubu Kiralama Hizmetimiz İstanbul Başta Olmak Üzere Tüm Türkiye’de hizmet veriyoruz. Asır Düğün İlahi Grubu Olarak Sizlere Türkiye Genelinde Konser Düğün Nişan ve Sünnet Organizasyonları için Hizmet Vermeye Devam Ediyoruz. 2020 Sezonu İlahi Grubu Kiralama Kayıtlarımız Devam Ediyor.

Asır Bayan İlahi Grubu ile İslami Kına Organizasyonu

asır düğün ilahi grubu

Bayan ilahi grubu eşliğinde yapılan İslami kına gecesi, çocuk mevlidi ve kadınlar arasında düzenlenecek diğer tüm organizasyonlarda konservatuar mezunu, deneyimli müzisyenlerimiz ve ilahi sanatçılarımızla hizmet veriyoruz. İstanbul ve çevre illerde hizmet alabileceğiniz bayan ilahi grubumuz ile davetlerinizi şenlendirebilirsiniz.

Sosyal Medya ve E-Posta Adreslerimiz

Ulaşım ve İletişim

YOL TARİFİ

Anadolu Yakası : Doğu Mahallesi Hatboyu Cad. No:88/C (Doğu Mah Muhtarlık Yanı ) Pendik/İstanbul

02163972002

Web Adresimiz

Günler Açılış Kapanış
Pazartesi – Cuma 07:00 22:30
Cumartesi 07:00 22:30
Pazar 08:00 22:00

En Çok Tıklananlar

Bu Firma Bilgileri Yanlış Mı?

Sosyal Fuar Ailesine Sen de Katıl!

Ücretsiz Kaydol