Proje Açıklaması

Bu Firmayı Değerlendirin!
[Toplam Oy: 2 Ortalama: 5]

Bidaabak Lojistik İnşaat Organizasyon Medya Bidaabak Şirketler Grubu olarak yenilikçi ve dinamik ekibimizle inşaat, lojistik, medya ve organizasyon sektörlerinde Türkiye ve Avrupa’daki ilk durağınız olmayı hedefliyoruz.

Bidaabak Lojistik İnşaat Organizasyon Medya

Bidaabak Şirketler Grubu

Bidaabak Şirketler Grubu olarak yenilikçi ve dinamik ekibimizle inşaat, lojistik, medya ve organizasyon sektörlerinde Türkiye ve Avrupa’daki ilk durağınız olmayı hedefliyoruz.


Vizyonumuz

Sahip olduğumuz enerji, bilgi ve deneyimimizi müşterilerimizin değerli fikirleriyle harmanlamak, en kısa zamanda en kaliteli hizmeti vermek, güvenilen ve tercih edilen şirketler arasında yer almak, inovasyon ve gelişim tutkumuzla güçlü ve emin adımlarla büyümek niyetindeyiz.


Misyonumuz

Hayatı kolaylaştıracak hızlı ve pratik çözüm önerileri sunmak, müşterilerimizin yaşam kalitelerini ve refahını en üst seviyede tutmak, teknolojideki güncel gelişmelerin takipçisi ve uygulayıcısı olmak, doğaya ve insana saygı felsefesini ilke edinmek.

Neler Yapıyoruz?

Bidaabak İnşaat

Bidaabak İnşaat, müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş yaratıcı ekibi ve çevreye duyarlı, güvenilir çalışma prensibi ile müşterilerine uluslararası kalite standartlarında ürün hizmetlerle, uygun maliyetli çözümler sunmayı hedefliyor.

Bidaabak Lojistik

Bidaabak Lojistik, işinde uzman, yaratıcı çözüm önerileriyle insiyatif kullanabilen genç ve dinamik ekibi, yenilikçi yönetim kadrosu ile müşterilerinin her türlü uluslararası lojistik hareketlerinde çözüm ortağı olmayı hedefliyor.


Bidaabak Organizasyon

Bidaabak Organizsyon, enerjik ve inovatif ekibiyle sektördeki tecrübesini ve her geçen gün yaratıcı fikirlerle geliştirdiği alt yapısını müşterilerine sunuyor.

Bidaabak Medya

Bidaabak Medya kreatif ekibi markanız için çözümler üretiyor. Profesyonel hizmet anlayışı ile çıktığı bu yolda müşterilerine üstün hizmet vermeyi amaç olarak hedeflemiştir.

Günler Açılış Kapanış
Pazartesi – Cuma 07:00 19:00
Cumartesi 07:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

Ulaşım ve İletişim Bilgileri

Firma Adresi

Serhat Mahallesi 1312/1 Sok. Fazilet sitesi 84 Numara Yenimahalle / ANKARA

Telefon

Bizi Arayın!

0 850 346 70 62

Web Adresi

Detaylar İçin Tıklayın!

Resmi Web Adresimiz

YOL TARİFİ

Bu Firma Bilgileri Yanlış Mı?

Sosyal Fuar Ailesine Sen de Katıl!

Ücretsiz Kaydol