Proje Açıklaması

Bu Firmayı Değerlendirin!
[Toplam Oy: 3 Ortalama: 5]

Birbey Metal Ankara paslanmaz korkuluk, alüminyum korkuluk, camlı ve pleksi korkuluk, süpürgelik, spider cam cephe kaplama, çelik merdiven çözümleri sunar.

Birbey Metal

ankara paslanmaz korkuluk

Birbey Metal, 2019 Yılında Ankara’da İç Anadolu Paslanmaz ve Alüminyum Korkuluk Sistemleri tarafından kurulan, paslanmaz korkuluk, alüminyum korkuluk, camlı korkuluk, pleksi korkuluk, duvar tutamağı, süpürgelik, spider cam cephe kaplama, paslanmaz markiz, seperatörler, çelik merdiven, kolon kaplama ile bayrak direği imalat, montaj ve malzemelerinin üretiminde Ankara’nın önde gelen firmaları arasında yer almaktadır.

YOL TARİFİ
Günler Açılış Kapanış
Pazartesi – Cuma 08:00 18:00
Cumartesi 08:00 18:00
Pazar Kapalı Kapalı

Firma Adresi

Önder Mah. Akbal Cad. No:8/A Siteler Altındağ/ANKARA

Telefon

Bizi Arayın!

0 312 351 52 33

Web Adresi

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!

Web Adresimiz

Ankara Paslanmaz Korkuluk | Alüminyum Korkuluk

alüminyum korkuluk

Birbey Metal Ankara paslanmaz korkuluk, alüminyum korkuluk, camlı ve pleksi korkuluk, süpürgelik, spider cam cephe kaplama, çelik merdiven çözümleri sunar. malatta kullanmış olduğumuz tüm ürünler, tamamen orjinal ve sertifikalıdır. Paslanmaz çelik profil boru ve bağlantı aparatlarımızın tamamı 304 CRNI paslanmaz çelikten imal edilmektedir. Firmamız tarafından bir çok başarılı projeye imza atılmıştır. Başarıyla bitirilen projelerimiz arasında, TOKİ konutları, hava alanları, üst geçitler, köprüler, hastaneler, kamu hizmet binaları, oteller, iş yerleri ve konutlar bulunmaktadır. Bitirmiş olduğu projelerle, müşterilerinin yüzünü güldüren firmamızın en büyük değer kaynağı, samimiyet ve güvendir.

Bu Firma Bilgileri Yanlış Mı?

Sosyal Fuar Ailesine Sen de Katıl!

Ücretsiz Kaydol