Proje Açıklaması

Bu Firmayı Değerlendirin!
[Toplam Oy: 0 Ortalama: 0]

Censa Alüminyum | Kocaeli Alüminyum Korkuluk Aksesuarları İmalatı Satışı

Censa Alüminyum olarak Kocaeli alüminyum korkuluk (küpeşte) aksesuarı imalatı ve satışı yapmaktayız. Aynı zamanda alüminyum profil satışımızda mevcuttur.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

ADRES

Köşklü Çeşme M. 569. Sk. No.4 Gebze / Kocaeli

WEB SİTESİ

ÇALIŞMA SAATLERİ

Günler Açılış Kapanış
Pazartesi – Cuma 08:30 18:30
Cumartesi 08:30 15:00
Pazar KAPALI KAPALI
YOL TARİFİ

HAKKIMIZDA

censa alüminyum

Censa Alüminyum Misyon

Hızla büyümekte olan Censa Alüminyum hedefinde; sahip olduğu imajı korumak, ülke ekonomine sağladığı katma değeri arttırmak, çalışanına ve iş ortaklarına verdiği değeri en üst seviyeye taşımaktır. Üretici firma olmanın verdiği sorumlulukların bilincinde olup küresel pazarda ülkemizi en iyi şekilde temsil etmekte ve ihracat yapmakta olduğumuz ülke sayısını arttırıp tüm kıtalara yayılmaktayız.

Censa Alüminyum Vizyon

Sektörümüz ülke ekonomisinin lokomotifi olan, inşaat sektörü ile birlikte hızla gelişmektedir. Fabrikamız her geçen gün belirlemiş olduğumuz hedefler doğrultusunda kendini yenilemekte ve sahip olduğu açık ve kapalı alanlarını genişletmektedir. Censa Alüminyum olarak arge çalışanlarımız ve imalat sorumlularımız koordineli hareket ederek ürün yelpazesini genişletmeye, teknolojinin sunduğu avantajlardan yararlanarak devam etmektedir. Çalışma ortamımız, hızla gelişen son teknoloji ürünleriyle çalışma standartlarımızı yükseltmeye devam etmektedir. Yakın tarihte yenilemekte olduğumuz fabrikamızdaki personel sayımız artmakta ve istihdam sağlamaktadır. Censa Alüminyum sektörün gereksinimlerini yakından takip etmekte, alternatif çözümler üretmekte ve ihtiyaçlarını karşılamak için anında cevap vermektedir. Satış mağazamızda genişletmekte olduğumuz ürün yelpazesini uygulamalı olarak teşhir etmekteyiz.

Alüminyum Korkuluk Nedir?

kocaeli alüminyum korkuluk imalatı satışı

Kocaeli Alüminyum Korkuluk Aksesuarları İmalatı Satışı

Merdivenlere, balkonlara, havuz kenarlarına ve inşaatların birçok bölümüne emniyeti ve hoş bir görünümü sağlamak için alüminyum profiller kullanılarak yapılan dekorasyona alüminyum küpeşte denir. Alüminyum küpeşte, bazen trabzan bazen ise alüminyum korkuluk diye adlandırılır. Bunlar arasında hiçbir fark yoktur. Alüminyum küpeşte, trabzan ve alüminyum korkuluk ile eş anlamlıdır ve aynı yapıyı ifade eder. Censa Alüminyum olarak Kocaeli alüminyum korkuluk (küpeşte) aksesuarları imalatı ve satışı yapmaktayız. Bunun yanı sıra alüminyum profil satışımızda mevcuttur.

alüminyum küpeşte

Alüminyum Korkuluk Aksesuarları Nerelerde Kullanılır?

Evlerde, İş Merkezlerinde, Okullarda, Hastanelerde, Otellerde, Tatil Köylerinde, Alış-Veriş Merkezlerinde Hava alanlarında ve buna benzer birçok yaşam alanında kullanılmaktadır. Genel olarak merdivenlere, balkonlara, teraslara ve yapıların birçok bölümüne, emniyeti ve hoş bir görünümü sağlamak için yapılır, çok dekoratif olduğundan sıkça tercih edilir. Alüminyum korkuluk, küpeşte alüminyum profiller kullanılarak yapılır ve uygulaması da oldukça kolaydır.

censa alüminyum kocaeli

Küpeşte | Alüminyum Korkuluk Modelleri

  • Fransız Balkon Küpeşte

Dar, yürüme yerleri olmayan balkonlarda ve pencere kenarlarında yapılan küpeşte ve korkuluk ine Fransız balkonda denmektedir.

  • Camlı Küpeşte ve Korkuluk

50 mm çapında üst borunun tutamak olarak kullanıldığı, 40 mm kanallı boruların dikme olarak kullanıldığı, üzerine tutamak kullanılarak aralarda cam kullanılan uygulamalardır.

  • Parapet Üstü Küpeşte ve Korkuluk

Daha çok balkon duvarlarında güvenlik ve estetik amaçlı olarak uygulanır. 50 mm üst boru ve 40 mm kısa kesilmiş dikmelerle uygulanır.

Bu Firma Bilgileri Yanlış Mı?

Benzer Firmalar

İlgini Çekebilecek Firmalar

Sosyal Fuar Ailesine Sen de Katıl!

Ücretsiz Kaydol