Proje Açıklaması

Bu Firmayı Değerlendirebilir, hakkında yorum yapabilirsin.
[Toplam Değerlendirme: 1] [Ortalama Puan: 5]

CESEN Enerji izmir çatı ges projesi, solar çatı sistemleri ile Saha uygulaması ve müteahhitlik (EPC) hizmetleri kapsamında solar enerji çözümleri sunar.

Tanıtım Videosu

Firma Bilgileri

CESEN Enerji
Bayraklı / İzmir adresinde faaliyet gösteren CESEN Enerji olarak 15 yılı aşmış saha tecrübemizle, genç, dinamik, yenilikçi yapımızla sizlerin hizmetinizdeyiz. izmir çatı ges projesi, solar çatı sistemleri ile Saha uygulaması ve müteahhitlik (EPC) hizmetleri kapsamında solar enerji çözümleri sunar.

izmir çatı ges projesi | solar çatı sistemleri
İzmir çatı GES projelerinde sizlerin ve işletmenizin doğru ihtiyaçlarını karşılayacak en uygun projelerle yanınızdayız. İşletmenizin ihtiyaçlarına cevap verecek, enerji tasarrufunuzu asgariye indirecek çözümleri sunuyoruz. Sektörel teknolojik gelişimleri takip eden. Dünya standartlarında test ve ölçüm teknolojisine sahip yenilikçi çözümlerle sizlerin ve işletmelerinizin yanınızdayız. Kuracağımız sistemlerle 7/24 hizmetinizdeyiz.

CESEN Enerji izmir | Saha uygulaması ve müteahhitlik (EPC) hizmetleri
Saha uygulaması ve müteahhitlik EPC hizmetleri, Teknik danışmanlık, kurulum danışmanlığı, Ürünlerin tedarik ve saha uygulaması, Uygulama sonrası dağıtım şirketleri ile sözleşmelerin imzalanması, geçici kabul gibi tüm süreçleri yönetmek.
Cesen Enerji olarak; ilgili mevzuata ve mevzuatın gereklerine hakimiz. Arıza-Bakım konusunda tecrübeli,referansları ve deneyimleriyle kendini ispatlamış bir şirketiz. Acil arıza durumlarında süratle müdahale edebilecek ve sorumluluk sahibiyiz. Uzman teknik kadroya bünyesinde barındıran, gerekli araç-gereçlere sahibiz. Uzun süreli irtibat gerektiren bu yatırımınızda her aradığınızda ulaşabileceğiniz bir muhatap sorumluluğuna sahibiz​.

Sosyal Medya ve E-Posta Adreslerimiz

Ulaşım ve İletişim

Adalet mah. Manas Bul. 47/B Folkart Towers A Kule K:26 D:2601 Bayraklı / İzmir

02322181426

Web Adresimiz

Günler Açılış Kapanış
Pazartesi – Cuma 07:00 22:30
Cumartesi 07:00 22:30
Pazar 08:00 22:00

En Çok Tıklananlar

Bu Firma Bilgileri Yanlış Mı?

Sosyal Fuar Ailesine Sen de Katıl!

Ücretsiz Kaydol