Proje Açıklaması

Bu Firmayı Değerlendirin!
[Toplam Oy: 19 Ortalama: 5]

Ekrem Nakliyat Evden Eve Nakliyat hizmetlerinin yanısıra, mobilya asansörü sayesinde İzmir Asansörlü Nakliyat ve Ofis Taşımaclığı çözümleri sunar.

Ekrem Nakliyat

ekrem nakliyat

Ekrem Nakliyat İzmir’den Tüm Türkiye’ye 1998 yılından beri Profesyonel Evden Eve Nakliyat Lojistik Depolama Taşımacılık Hizmetleri sunmaktadır.Taşımacılık sektöründe var olan standartların daha üstünde bir kalitede, hızlı ve güvenli Nakliyat hizmeti sunmaktadır. Profesyonel ekip ve deneyimli yönetici kadrosu ile sizlere nakliye ihtiyaçlarınıza özel çözümleri, modern kapalı kasa araç filomuz ile hijyenik ve maksimum güvenlikli koşullarda sunmaktadır.

YOL TARİFİ
Günler Açılış Kapanış
Pazartesi – Cuma 08:00 18:00
Cumartesi 08:00 18:00
Pazar Kapalı Kapalı

Ekrem Nakliyat Ulaşım ve İletişim Bilgileri

Firma Adresi

Esenlik mah. 4019/5 sok. No8/a Karabaglar izmir

Telefon

Bizi Arayın!

0 531 272 66 90

Web Adresi

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!

Web Adresimiz

İzmir Asansörlü Nakliyat | Evden Eve Nakliyat

izmir asansörlü nakliyatEkrem Nakliyat Evden Eve Nakliyat hizmetlerinin yanısıra, mobilya asansörü sayesinde İzmir Asansörlü Nakliyat ve Ofis Taşımacılığı çözümleri sunar.Şehirler arası yüklerinizi güvenle emanet edebileceğiniz firmamız yükünüzü emniyetli ve taşıma sigortalı bir şekilde yerine tam zamanında ulaştırır. Özellikle Evden eve ve Ofis Taşımacılığı alanında Paketleme ve ambalaj hizmetimiz sayesinde eşyalarınız hiç bir zarar görmeden büyük bir titizlikle taşınarak yıpranmaları ve eskimeleri önlenmiş olur.

Bu Firma Bilgileri Yanlış Mı?

Sosyal Fuar Ailesine Sen de Katıl!

Ücretsiz Kaydol