Proje Açıklaması

Bu Firmayı Değerlendirin!
[Toplam Oy: 3 Ortalama: 5]

Bersu Reklam bünyesinde yer alan En Ucuz UV Baskı İstanbul Promosyon baskı çeşitleri UV, tampon ve serigrafi baskı ile promosyon ürün çözümleri sunar.

En Ucuz UV Baskı

En Ucuz UV Baskı İstanbul Promosyon Baskı Çeşitleri

Bersu Reklam bünyesinde yer alan En Ucuz UV Baskı İstanbul Promosyon Promosyon baskı çeşitleri kapsamında, UV, tampon ve serigrafi baskı ile promosyon kalem, çakmak, ajanda, powerbank ve usb ürünleri çözümleri sunar.


Çeşitli Promosyon Ürünleri Ve Baskı Çeşitleri

Bersu Reklam, promosyon sektöründe 1999 yılından beri promosyon kalem, promosyon çakmak, promosyon ajanda ve defter, promosyon powerbank ve usb ürünlerini siz müşterilerimize kaliteli ve sorunsuz bir şekilde teslim etmekteyiz. Bersu Reklam olarak firmamız aynı zamanda promosyon ürünlerin üzerine UV, tampon ve serigrafi baskı teknikleri ile firmanızı en şık bir şekilde tanıtmak için ürünlerin üzerine baskı çalışması yapmaktadır.Her geçen zaman içerisinde ürün çeşitliliğini ve baskı tekniklerimizi teknolojinin ilerlemesine bağlı olarak artırmaktayız.
Önceliğimiz müşteri memnuniyetini dikkate almaktır. Bizimle çalışırsanız, sizi hiç bir zaman pişman olmayacağınızı belirtmekte fayda görmekteğiz.

Günler Açılış Kapanış
Pazartesi – Cuma 08:30 19:00
Cumartesi 08:30 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

Ulaşım ve İletişim Bilgileri

Firma Adresi

Kepenekçi Sabunhane Sk. Yaprak İşhanı No: 23/I Eminönü – Fatih / İSTANBUL

Telefon

Bizi Arayın!

0 212 520 16 82

Web Adresi

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!

Web Adresimiz

YOL TARİFİ

Bizi Takip Edin!

Bu Firma Bilgileri Yanlış Mı?

Sosyal Fuar Ailesine Sen de Katıl!

Ücretsiz Kaydol