Proje Açıklaması

Bu Firmayı Değerlendirin!
[Toplam Oy: 3 Ortalama: 5]

Fidan Yapı Ordu Cam balkon Sistemleri sürme cam, katlanır cam, otomatik giyotin cam, küpeşte cam sistemlerinin imalatını ve montajını yapmaktadır.

Fidan Yapı Cam balkon

fidan yapı cam balkon

2009 yılında Ordu ilimize kurulan firmamız sürme cam, katlanır cam, otomatik giyotin cam, küpeşte cam sistemlerinin imalatını ve montajını yapmaktadır. Fidan yapı cam balkon ürünleri, müşterilerin balkonlarında ve verandalarında doğaya ve çevreye daha yakın olmalarını sağlar. Ortak çevremize değer vermek ve cam ve alüminyum gibi geri dönüştürülebilir, sürdürülebilir malzemelerden yapılmış uzun ömürlü ürünler üretiyoruz.

YOL TARİFİ
Günler Açılış Kapanış
Pazartesi – Cuma 08:00 19:00
Cumartesi 08:00 15:30
Pazar Kapalı Kapalı

Durugöl Mahallesi, Soya Cd. no : 37 /A, 52200 Altınordu / Ordu

Ordu Cam Balkon Sistemleri İmalatı ve Montajı

Firmamız kültürümüzdeki evimizin konumunu çok iyi benimsemekte olup daha kaliteli yapı sistemleri için çalışmalarını sürdürmektedir. Yenilikçi, çevre dostu ve ergonomik tasarımların uygulamalarına aktif olarak katılarak asla eskimeyen sistemlerle buluşmaktadır. Hizmetini verdiğimiz ürün ve uygulamalarda sunduğumuz kalite, tasarım, fiyat ve zaman tasarrufu sayesinde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak ana hedeftir. Firmamız müşterilerine sınırsız memnuniyet garantisi sunmaktadır. Cam balkon Sistemleri sürme cam, katlanır cam, otomatik giyotin cam, küpeşte cam sistemleri konusunda tüm ihtiyaçlarınız ve kampanyalarımız için lütfen bize ulaşın!

Bizi Takip Edin!

Bu Firma Bilgileri Yanlış Mı?

Sosyal Fuar Ailesine Sen de Katıl!

Ücretsiz Kaydol