Proje Açıklaması

Bu Firmayı Değerlendirin!
[Toplam Oy: 1 Ortalama: 5]

imc prefabrik çelik yapı ağır çalışma koşullarına göre tasarlanmış, hidrolik genişleyebilen Ankara Mobil Hastane, Medikal Laboratuvarlar ve Mutfak konteynerler tasarlamakta ve üretmektedir.

Tanıtım Videosu

Firma Bilgileri

imc prefabrik çelik yapı
imc prefabrik çelik yapı 15 yılı aşkın süredir Türkiye’de ve dünyada yüksek kalite standartlarında konteynerler ve çeşitli projeleri anahtar teslim üretmektedir. Our company has more than 15 years in Turkey and manufactures turnkey projects in a variety of containers and high quality standards in the world.

Ankara Mobil Hastane | Medikal Laboratuvarlar ve Mobil Mutfak konteyner
Saray Mah. 45. Sk. Saraykent Sanayi Bölgesi No: 1/B 6980 Kahramankazan / ANKARA adresinde faaliyet gösteren imc prefabrik çelik yapı ağır çalışma koşullarına göre tasarlanmış, hidrolik genişleyebilen Ankara Mobil Hastane, Medikal Laboratuvarlar ve Mutfak konteynerler tasarlamakta ve üretmektedir. Ayrıca Petrol ve Doğalgaz Projeleri Şantiye Binaları, İnşaat Projeleri Şantiye Binaları, Askeri Kamplar, Acil Yerleşim Üniteleri ve Kalıcı Yapılar kapsamında kaliteli ve dayanıklı prefabrik çözümler sunmaktadır.

Sosyal Medya ve E-Posta Adreslerimiz

Ulaşım ve İletişim

YOL TARİFİ

Saray Mah. 45. Sk. Saraykent Sanayi Bölgesi No: 1/B 6980 Kahramankazan/Ankara

03122513400

Web Adresimiz

Günler Açılış Kapanış
Pazartesi – Cuma 08:30 18:00
Cumartesi 08:30 14:00
Pazar Kapalı Kapalı

En Çok Tıklananlar

Bu Firma Bilgileri Yanlış Mı?

Sosyal Fuar Ailesine Sen de Katıl!

Ücretsiz Kaydol