Proje Açıklaması

Bu Firmayı Değerlendirin!
[Toplam Oy: 1 Ortalama: 5]

Kayseri Cenaze Araçları Cenaze aracı imalatı yapar. Türkiye geneline nakil aracı, cenaze yıkama römorku, tabut ve morg çözümleri sunmaktadır.

Kayseri Cenaze Araçları

kayseri cenaze nakil aracı

Cenaze araç ve gereç imalatında lider konumda olan Kayseri de faaliyet gösteren Firmamız, Cenaze bekletme ve yıkama araç gereçleri imalatında kullanılan malzeme ve işçilik kalitesi, kullanım kolaylığı ve estetiğiyle, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. 35 yıllık piyasa tecrübesi, son 7 yıl sadece cenaze araç-gereçlerinin imalatı ve ülkemizin tümünü gezmiş, insanımızın neye ihtiyacı olduğunu çok iyi bilen biri olarak Kayseri de morglu cenaze yıkama ve taşıma araçları, morg, klimalı tabut, alüminyum tabut imalatı yapmaktadır.

YOL TARİFİ

Firma Adresi

1.Organize Sanayi Girişi Anbar Ağaç İşleri 30. Cad. No :12 Melikgazi / Kayseri

Telefon

Bizi Arayın!

0 352 311 40 84

Web Adresi

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!

Web Adresimiz

Günler Açılış Kapanış
Pazartesi – Cuma 08:00 18:00
Cumartesi 08:00 18:00
Pazar Kapalı Kapalı

Cenaze Aracı İmalatı | Cenaze Nakil Aracı

kayseri cenaze araçları

Kayseri Cenaze Araçları Cenaze aracı imalatı yapmaktadır. Türkiye geneline nakil aracı, cenaze yıkama römorku, tabut ve morg çözümleri sunmaktadır. Amacımız, İnsanlarımızın en acıklı anlarında cenaze yıkama,taşıma, bekletme(morg) aracı ekipmanı ile cenazelerinizin yıkanması,bekletilmesi ve cenazenin nakli için yanlarında olmaktır. Misyonumuz; Her geçen gün hızla gelişen teknolojik gelişmeleri takip edip bu gelişmeleri kullanarak, çevreye duyarlı, insanlara faydalı, kaliteli, estetik ve uzun ömürlü ürünler imal etmek ve bunu toplumun hizmetine sunmaktır.

Cenaze Yıkama Araçları

Cenaze yıkama ve cenaze nakil araçları, panelvan araç içi veya kamyon -kamyonet üzerlerine yapılan kabin içinde, morglu, morgsuz, elektrikli ve LPG’li olmak üzere çift şofbenli, temiz-atık su depolu gerekli su ve elektrik tesisatlı olarak yapılmaktadır. Cenaze aracındaki morg hem hareket halinde soğutmalı (12 V – 24 V)hem de motor stop halindeyken soğutma özelliği olabilmektedir.

cenaze aracı imalatı

Bu Firma Bilgileri Yanlış Mı?

Sosyal Fuar Ailesine Sen de Katıl!

Ücretsiz Kaydol