Proje Açıklaması

Bu Firmayı Değerlendirin!
[Toplam Oy: 2 Ortalama: 3.5]

Marble Car Rental İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanında bulunan firmamız Marble Oto Kiralama, bünyesinde bulunan Hatchback, Sedan, Cabrio ve Minibüs seçeneklerimiz ile ihtiyacınıza en uygun dizel, benzinli, manuel ve otomatik Oto kiralama çözümleri sunar.

Marble Car Rental | İstanbul Araç Kirama | Oto Kiralama

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı

Marble Car Rental İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanında bulunan firmamız Marble Oto Kiralama, bünyesinde bulunan Hatchback, Sedan, Cabrio ve Minibüs seçeneklerimiz ile ihtiyacınıza en uygun dizel, benzinli, manuel ve otomatik Oto kiralama çözümleri sunar.Marble Car Rental olarak uzun yıllardır İstanbul’da araç kiralama hizmetleri vermekteyiz. Marble Car Rental’de tatil, iş görüşmesi veya özel seyahatlerinizde ihtiyacınıza uygun aracı kısa veya uzun dönem olarak kiralayabilirsiniz. Çeşitli araç seçeneklerimiz ve ekonomik fiyatlarımızla ister kısa dönem ister uzun dönem kiralamalarınızda sizlere profesyonel hizmet sunmaktayız. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanında bulunan firmamız, ihtiyacınıza yönelik dizel, benzinli, manuel veya otomatik seçenekleri ile ihtiyaçlarınızı en kısa sürede karşılamaktadır. Firmamız bünyesinde bulunan Hatchback, Sedan, Cabrio ve Minibüs seçeneklerimiz ile ihtiyacınıza en uygun aracı seçmenizde sizlere destek olmaktayız.
Sizin de günlük, haftalık veya aylık dönemlerde araç kiralamasına ihtiyacınız varsa İletişim sayfamızda yer alan bilgilerden ve iletişim formundan bizlere ulaşabilirsiniz.

Günler Açılış Kapanış
Pazartesi – Cuma 09:00 19:00
Cumartesi 09:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

Marble Oto Kiralama

Ulaşım ve İletişim Bilgileri

Firma Adresi

Sabiha Gökçen International (SAW) Airport
İstanbul

Telefon

Bizi Arayın!

0 216 684 05 00

Web Adresi

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın!

Web Adresimiz

YOL TARİFİ

Bizi Takip Edin!

Bu Firma Bilgileri Yanlış Mı?

Sosyal Fuar Ailesine Sen de Katıl!

Ücretsiz Kaydol