Proje Açıklaması

Bu Firmayı Değerlendirebilir, hakkında yorum yapabilirsin.
[Toplam Değerlendirme: 1] [Ortalama Puan: 5]

Mersin Temizlik Şirketleri Tuğbam Temizlik Hizmetleri Halı yıkama, inşaat ve tadilat sonrası temizlik,ofis temizliği ve dış cephe temizliği çözümleri sunar.

Firma Bilgileri

Mersin Tuğbam Temizlik
Mersin Tuğbam Temizlik ve halı yıkama olarak firmamız; Halı yıkama, inşaat ve tadilat sonrası temizlik,ofis temizliği ve dış cephe temizliği çözümleri sunar. Mermer Temizliği, Villa Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, Genel Temizlik, Apartman Merdiven Temizliği, Dış Cephe Temizliği, Ofis Temizliği, Eşyalı ev Temizliği, Havuz Temizliği çözümleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
UYGUN FİYAT YÜKSEK KALİTE HİZMETİ İLE Mersin Temizlik Şirketleri Tuğbam Temizlik olarak MERSİN HALKININ HİZMETİNDEYİZ…

Tuğba’m Temizlik Hizmetleri Mersin

Tuğba’m Temizlik Mersin sektörde lider olmayı ve siz müşterilerin taktirini kazanmayı başarmış, kalite konusunda ödün vermeyen konusunda profesyonel çözümler üreten, Mersin Tuğba’m Temizlik Hizmetleri şirketler grubu kuruluşudur.
Mersin Tuğba’m temizlik ve halı yıkama ülkemizde sektöründeki çözümleriyle tartışmasız liderdir. Kullandığı teknoloji ve yetişmiş insan kaynakları sayesinde yaratmış olduğu çözümler ile hizmet vermiş olduğu müşterilerinin pazardaki rakiplerine göre çok daha iyi hizmeti daha uygun ve değişken maliyet hesabına dayalı olarak almasını sağlamayı başarmıştır. Müşterilerine yatırım harcaması yaptırmadan, değişik sektörlerden müşterilerinin gereksinimlerini karşılayacak optimum çözümleri kendi insan kaynakları ve finansal olanakları ile gerçekleştirmektedir.

Sosyal Medya ve E-Posta Adreslerimiz

Ulaşım ve İletişim

YOL TARİFİ

Aydınlıkevler Mah., 2012. Sk. 9/A, Yenişehir/Mersin

03243259868

Web Adresimiz

Günler Açılış Kapanış
Pazartesi – Cuma 08:00 23:00
Cumartesi 08:00 23:00
Pazar 08:00 23:00

En Çok Tıklananlar

Bu Firma Bilgileri Yanlış Mı?

Sosyal Fuar Ailesine Sen de Katıl!

Ücretsiz Kaydol