Proje Açıklaması

Bu Firmayı Değerlendirin!
[Toplam Oy: 1 Ortalama: 5]

Misura Teknoloji sanayi ve ticaret limited şirketi alüminyum kesim makinası, alüminyum profil işleme ile alüminyum kapı pencere üretim çözümleri sunar. Firma hakkında detaylı açıklama yazısına, ulaşım ve iletişim bilgileri ile harita konumuna bu sayfada ulaşabilirsiniz.

BAŞAKŞEHİR / İSTANBUL alüminyum kesim makinası ve alüminyum kapı pencere üretim çözümleri sunan Misura Teknoloji firmasından ürün ya da hizmet aldıysanız, firmayı değerlendirmeyi, hakkında yorum yapmayı ve memnun kaldıysanız sosyal medya hesaplarınızda paylaşmayı unutmayınız.

Firma Bilgileri

Misura Teknoloji sanayi ve ticaret limited şirketi

Firmamız; alüminyum kesim makinası, alüminyum profil işleme ile alüminyum kapı pencere üretim çözümleri sunar. Misura Teknoloji ürünleri ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya ve satış veya servis ihtiyaçlarınız için üstün ve kişiselleştirilmiş bir hizmet sunmaya hazırız. PVC ve alüminyum işleme makinaları sektöründe oluşturduğumuz tecrübeyi, bilgi birikimimizi ve bakış açımızı farklı sektörlerde de etkin halde kullanabilmek, komple bir üretim fabrikası kurabilecek düzeye gelebilmek. Yazılım geliştirerek kaliteyi kontrol edebilmek.

Sosyal Medya ve E-Posta Adreslerimiz

Ulaşım ve İletişim

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Başakşehir Sanayi Sitesi F – Blok No:25 Pk: 34480 BAŞAKŞEHİR / İSTANBUL

05514081907

Web Adresimiz

Günler Açılış Kapanış
Pazartesi – Cuma 09:00 17:30
Cumartesi 09:00 13:30
Pazar Kapalı Kapalı

En Çok Tıklananlar

Bu Firma Bilgileri Yanlış Mı?

Sosyal Fuar Ailesine Sen de Katıl!

Ücretsiz Kaydol