Proje Açıklaması

Bu Firmayı Değerlendirebilir, hakkında yorum yapabilirsin.
[Toplam Değerlendirme: 1] [Ortalama Puan: 5]

Novitas Kozmetik Sağlık A.Ş. bünyesinde yer alan Squasense Serumv, içerdiği Squalane sayesinde; insan fizyolojisinde gösterdiği antioksidan, nem tutucu ve yenileyici etkilerle birlikte Dermatit, Akne ve Sedef gibi cilt hastalıklarında yardımcı tedavi çözümleri sunar.

Firma Bilgileri

Novitas Kozmetik Sağlık A.Ş.
Novitas Kozmetik Sağlık A.Ş. bünyesinde yer alan Squasense Serum, içerdiği Squalane sayesinde; insan fizyolojisinde gösterdiği antioksidan, nem tutucu ve yenileyici etkilerle birlikte Dermatit, Akne ve Sedef gibi cilt hastalıklarında yardımcı tedavi çözümleri sunar.

Ankara Squasense Serum | Ankara Squalane imalatı
Squasense, merkezine doğanın mucizelerinden biri olan “squalane”i yola çıkan Novitas Kozmetik Sağlık A.Ş. bünyesinde bir kozmetik markasıdır. Yakın geçmişe kadar köpek balığı karaciğerinden elde edilen bu organik bileşeni sadece bitkisel kaynaklardan, ilk kez bu saflıkta elde ediyoruz. Tecrübelerimizi ve deneyimlerimizi, doğanın ve doğalın gücüne inanan herkese ulaştırmayı hedefliyoruz.
Squalane, yüksek miktarda nem ve oksijen tutma kapasitesine sahiptir. Cilde uygulandığında hızla emilerek hücre yenilenmesinin hızlanmasını sağlar.
İnsan cildi salgılarında doğal olarak bulunan ve yıllar içinde miktarı azalan squalane en saf haliyle sizlere sunuyoruz.

Sosyal Medya ve E-Posta Adreslerimiz

Ulaşım ve İletişim

Nasuh Akar Mah. 1403. Cd. No: 6/1 ÇANKAYA/ ANKARA

05334324545

Web Adresimiz

Günler Açılış Kapanış
Pazartesi – Cuma 09:00 18:00
Cumartesi 09:30 18:00
Pazar Kapalı Kapalı

En Çok Tıklananlar

Bu Firma Bilgileri Yanlış Mı?

Sosyal Fuar Ailesine Sen de Katıl!

Ücretsiz Kaydol