Proje Açıklaması

Bu Firmayı Değerlendirin!
[Toplam Oy: 1 Ortalama: 5]

Okyanus Tekstil Merter Fantezi İç Giyim, Lablinque Markasıyla yerli Bayan İç Giyim ve Erkek İç Giyim alanında Dünyaya ihracat yapan yerli bir markadır.

Okyanus Tekstil

lablinque

Türkiye iç giyim sektörünün köklü firmalarından Okyanus Tekstil Turizm Hediyelik Eşya San Dış Tic Ldt Şti ,2002 yılında kurulmuştur. Dünyanın Bir Çok ülkesine Lablinque markalarıyla ihracat gerçekleştirmekte ve bu enerjisiyle bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Amacımız; kalitemizle, yeniliklerle ve fiyat politikalarımızla gerek mağazalar gerek tedarikçisi olduğumuz E-ticaret firmalarına yurt içinde ve yurt dışında markamızın adını duyurmaya devam etmektir.

YOL TARİFİ
Günler Açılış Kapanış
Pazartesi – Cuma 09:00 19:00
Cumartesi 12:00 24:00
Pazar Kapalı Kapalı

keresteciler sitesi fatih cd yüksek sokak no 3 merter Güngören / İstanbul

Bizi Takip Edin!

Merter Fantezi İç Giyim | Bayan İç Giyim | Erkek İç Giyim

merter fantezi iç giyim

Okyanus Tekstil Merter Fantezi İç Giyim, Lablinque Markasıyla yerli Bayan İç Giyim ve Erkek İç Giyim alanında Dünyaya ihracat yapan yerli bir markadır. En büyük özelliğimiz, Yerli, Üretici Olup Yerli Üretici Firmaların Kumaş Ve Aksesuarı ile Yüksek Kalite Üretim Yapmaktadır .Kendisine has kesim, kalıp ve modelleriyle farklıdır. Günün moda ve renk çizgilerini taşır.

Bu Firma Bilgileri Yanlış Mı?

Sosyal Fuar Ailesine Sen de Katıl!

Ücretsiz Kaydol