Proje Açıklaması

Bu Firmayı Değerlendirin!
[Toplam Oy: 41 Ortalama: 4.7]

Op. Dr. Barış Korkmaz Bursa Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı doğum ve gebelik takibi, genital estetik operasyonları, sezaryen ve normal doğum çözümleri sunmaktadır.

Operatör Doktor Barış Korkmaz

opr. dr. barış korkmaz

Doktor Barış Korkmaz Kimdir?
Bursa’da kadın hastalıkları ve doğum uzmanı olarak çalışmaktayım. Mevcut durumda Görükle’deki muayenehanemde görev almaktayım. Verdiğimiz hizmetler, doğum ve gebelik takibi, genital estetik operasyonları, hafta hafta hamilelik takibi, sezaryen doğum, normal doğum takibi, labioplasti ameliyatı, rahim sarkması ameliyatı, idrar kaçırma ameliyatı, vajinal daraltma operasyonu, rahim alma ameliyatı (histerektomi), kistektomi ameliyatı, vajinoplasti ameliyatı, kistektomi(kist) ameliyatları uygulamaktayız. Hamilelik süreciniz ve bütün detaylar ile ilgili web sitemiz üzerinden de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

YOL TARİFİ

Görükle, Atatürk Cd. No:8, 16285 Nilüfer/Bursa

Günler Açılış Kapanış
Pazartesi – Cuma 08:30 18:30
Cumartesi 08:30 15:30
Pazar Kapalı Kapalı

Bursa Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Bursa Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı | Op. Dr. Barış KorkmazOp. Dr. Barış Korkmaz Bursa Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı doğum ve gebelik takibi, genital estetik operasyonları, sezaryen ve normal doğum çözümleri sunmaktadır. Hamilelik süreciniz ve bütün detaylar ile ilgili web sitemiz üzerinden de bizimle iletişime geçebilirsiniz. web adresimizde sizleri bilgilendiriyoruz ve sorularınıza cevap veriyoruz. Sitemizden de randevu oluşturabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Bu Firma Bilgileri Yanlış Mı?

Sosyal Fuar Ailesine Sen de Katıl!

Ücretsiz Kaydol