Proje Açıklaması

Bu Firmayı Değerlendirin!
[Toplam Oy: 2 Ortalama: 5]

Ostim Etiket Üretim Sanayi Sincan Organize Sanayi etiket, matbaa, web site, tabela, promosyon, ihtiyaçların için 2004 yılında Ostim’de kuruldu. Firma hakkında detaylı açıklama yazısına, ulaşım ve iletişim bilgileri ile harita konumuna bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Sincan Organize Sanayi’nin etiket, matbaa, web site, tabela, promosyon, ihtiyaçlarının karşılanması için 2004 yılında Ostim’de kurulan Ostim Etikat Sanayi firmasından ürün ya da hizmet aldıysanız, firmayı değerlendirmeyi, hakkında yorum yapmayı ve memnun kaldıysanız sosyal medya hesaplarınızda paylaşmayı unutmayınız.

Firma Bilgileri

Ostim Etiket Üretim Sanayi

Ostim Etiket Üretim Sanayi Sincan Organize Sanayi etiket, matbaa, web site, tabela, promosyon, ihtiyaçların için 2004 yılında Ostim’de kuruldu. Gerek makine parkı, gerek se sektördeki tecrübesi ile firmanızın ihtiyaçlarını karşılayan üretici bir şirkettir. İş yaşamını yakından takip ederek sizlere güncel fikirler sunarak, kaliteyi en uygun fiyatlarla buluşturmaktadır.

Ostim Etiket Sanayi | matbaa, web site, tabela, promosyon | Sunulan Hizmetler

Metal etiket çeşitleri, tabela çeşitleri, tehlike uyarı işaretleri ve levhaları ile matbaa, web site, tabela, promosyon, ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilir, web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Tüm tabela, matbaa, etiket ve promosyon ürün çözümlerinizde daima yanınızdayız.

Sosyal Medya ve E-Posta Adreslerimiz

Ulaşım ve İletişim

YOL TARİFİ

OSTİM ETİKET Ostim, 100.Yıl Bulvarı Bosna İş Merkezi No:35/69, 06374 Yenimahalle / ANKARA

03125041500

05327235787

Web Adresimiz

Günler Açılış Kapanış
Pazartesi – Cuma 09:00 19:00
Cumartesi 09:00 18:00
Pazar Kapalı Kapalı

En Çok Tıklananlar

Bu Firma Bilgileri Yanlış Mı?

Sosyal Fuar Ailesine Sen de Katıl!

Ücretsiz Kaydol