Proje Açıklaması

Bu Firmayı Değerlendirebilir, hakkında yorum yapabilirsin.
[Toplam Değerlendirme: 1] [Ortalama Puan: 5]

Oydem Dil Okulu Oydem ingilizce kursu izmir genel ingilizce dem TOEFL, YDS, Erasmus, şirketler ve çocuklar için İngilizce çözümleri sunar.

Firma Bilgileri

Oydem Dil Okulu
Kıbrıs Şehitleri Caddesi No:39 Kat:3 (Galeri Mazhar İşhanı) Alsancak, İzmir adresinde faaliyet gösteren Okulumuz; T.C.Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı özel bir eğitim kurumudur. ODTÜ İngilizce öğretmenliği ( F.L.E ) mezunlarının kurmuş oldukları AVRUPA KALİTE ÖDÜLÜ almaya hak kazanmış bir yabancı dil okuludur. OYDEM Dil Okulları Eğitim kalitesine her şeyden çok önem vermektedir.
ORTADOĞULULAR YABANCI DİL EĞİTİM MERKEZİ (OYDEM): OYDEM’de İngilizce Kursu, Almanca Kursu, Rusça Kursu, İspanyolca Kursu, TOEFL, IELTS, YDS, HAZIRLIK ATLAMA Kursları, Çocuklar İçin İngilizce Kursu verilmektedir. OYDEM sınav programlarında çok başarılıdır. Referans ve sınav sonuçlarını görebilmek için şubelerimize başvurabilirsiniz.

Oydem Dil Okulları | Genel İngilizce

Oydem Dil Okulları olarak; ingilizce kursu ile amacımız size EN KISA SÜREDE EN HIZLI ve etkili bir şekilde İngilizce’yi yazarak, anlayarak ve en önemlisi konuşarak öğretmeyi amaçlamaktır. Kurumumuzda görevli deneyimli eğitim danışmanlarımız sayesinde, mevcut İngilizce seviyeniz test edilir ve size en uygun İngilizce programlarımıza yönlendirilirsiniz. Eğitimlerimiz sıfırdan başlayanlar için toplamda 12 Kur şeklindedir. Genel İngilizce’ye 0’dan başlamak isteyenler 12 kurun sonunda tüm gramer bilgisini almış olur. (Beginner, Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate) OYDEM size başarı garantisi sunar. Kur sınavlarında başarısız olmanız durumunda, size özel birebir ücretsiz telafi dersleriyle eksik veya geri kaldığınız konuları kapatabilir, böylece kur tekrarı yapmadan bir sonraki kura geçiş yapabilirsiniz. Yazının devamı >>>

Oydem Dil Okulu | Oydem İngilizce kursu izmir
Oydem Dil Okulu ile; her seviyeden katılımcının ücretsiz olarak faydalanabileceği Cuma akşamları 19:00 – 21:00 saatleri arasında hem pratik yapma hem de derslerde anlaşılamayan konuları danışma imkanı bulabileceksiniz.
Aynı zamanda yabancı bir filmi izleyip eğitmenlerimizle yorumlayabileceksiniz. (Tabi ki her şey İngilizce!)
Daha fazla ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Sizlere yardımcı olabilmek ve aramızda görmek dileğiyle…

Sosyal Medya ve E-Posta Adreslerimiz

Ulaşım ve İletişim

YOL TARİFİ

Kıbrıs Şehitleri Caddesi No:39 Kat:3 (Galeri Mazhar İşhanı) Alsancak, İzmir

02324634351

Web Adresimiz

Günler Açılış Kapanış
Pazartesi – Cuma 09:30 21:00
Cumartesi 08:30 18:30
Pazar Kapalı Kapalı

En Çok Tıklananlar

Bu Firma Bilgileri Yanlış Mı?

Sosyal Fuar Ailesine Sen de Katıl!

Ücretsiz Kaydol