Proje Açıklaması

Bu Firmayı Değerlendirin!
[Toplam Oy: 1 Ortalama: 5]

Özdemir Yapı Pimapen Kurtköy Pimapenci Sultanbeyli / İstanbul Cam balkon imalatı ve montajı ile PVC Plastik Doğrama, Pimapen İmalat Tamir ve Bakım, Sineklik Çeşitleri, Alüminyum Doğrama gibi çözümler sunar. Firma hakkında detaylı açıklama yazısına, ulaşım ve iletişim bilgileri ile harita konumuna bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Kurtköy Pimapenci olarak Kurtköy Pimapenci, Pimapen, Alüminum doğrama, sineklik, kepenk ve küpeşte hizmeti veren Özdemir Yapı Pimapen firmasından ürün ya da hizmet aldıysanız, firmayı değerlendirmeyi, hakkında yorum yapmayı ve memnun kaldıysanız sosyal medya hesaplarınızda paylaşmayı unutmayınız.

Firma Bilgileri

Özdemir Yapı Pimapen Kurtköy Pimapenci
Sultanbeyli / İstanbul adresinde faaliyet gösteren Kurtköy Pimapenci firmamız; Cam balkon imalatı ve montajı, PVC Plastik Doğrama, Pimapen imalatı, tamiri ve bakımı, sineklik çeşitleri ile alüminyum doğrama gibi yapı çözümleri sunar.
Özdemir Yapı, imalattan halka aracısız bir şekilde PVC Plastik Doğrama, Pimapen İmalat Tamir ve Bakım, Sineklik Çeşitleri, Alüminyum Doğrama, Küpeşte Korkuluk, Panjur, Otomatik Kepenk hizmetleri vermekteyiz. 2004’ten bu güne işlediğimiz Pvc doğrama ve pencere sistemleri, Pimapen, Cam ve Alüminyum Doğrama sistemlerini siz değerli müşterilerimize sorunsuz bir şekilde hizmet vermekteyiz. Özdemir Yapı olarak siz değerli müşterilerimize direk olarak imalattan satış ve montaj yapmaktayız.

Sosyal Medya ve E-Posta Adreslerimiz

Ulaşım ve İletişim

YOL TARİFİ

Orhangazi Mahallesi, Emanet Sokak No:1 Sultanbeyli/İstanbul

02163782242

05320526055

Web Adresimiz

Günler Açılış Kapanış
Pazartesi – Cuma 08:00 20:00
Cumartesi 09:00 18:00
Pazar Kapalı Kapalı

En Çok Tıklananlar

Bu Firma Bilgileri Yanlış Mı?

Sosyal Fuar Ailesine Sen de Katıl!

Ücretsiz Kaydol