Proje Açıklaması

Bu Firmayı Değerlendirebilir, hakkında yorum yapabilirsin.
[Toplam Değerlendirme: 1] [Ortalama Puan: 5]

Poli Mobilya Avm istanbul ucuz mobilyalar, mobilya düğün paketi gibi Bir ev için gereken her türlü indirimli ve ucuz eşya çözümleri sunar.

Poli Mobilya Avm istanbul

poli avm mobilya

istanbul ucuz mobilyalar, indirimli mobilya düğün paketi

Poli Mobilya Avm istanbul ucuz mobilyalar, mobilya düğün paketi gibi Bir ev için gereken her türlü indirimli ve ucuz eşya çözümleri sunar. 2009 yılından bu yana faaliyet gösteren mobilya çarşısı, konusunda Anadolu yakasının ilk Mobilyacılar AVM’ si dir.Çok sayıda Üretici firmalarının bir arada,uygun fiyatla mal satmaları amacı ile,bunu bir çarşı disiplini ile sunmak amacıyla kurulmuştur.

Bir ev için gereken her eşye Poli Mobilya AVM ‘de

Çarşımızda 42 adet ;
Mobilya, Beyaz Eşya ve elektronik, Küçük ev aletleri, zücaciye, Halı ve perde, Aksesuar, avize, Masa, sandalye, Baza ve yatak Mağazaları faaliyet göstermektedir. Uygun fiyatla kaliteli mal satmayı amaçlayan firmaları bir araya getirmek, bu firmaları organize bir çarşı yönetimi ile “ POLİ “ garantisi ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sağlamak. Bir ev için gereken her türlü eşyayı, çok sayıda alternatifle bir arada sunmak, rekabete dayalı alternatif ve kaliteyi arttırmak, uygun fiyata tüketiciye ulaşmak.

Sosyal Medya ve E-Posta Adreslerimiz

Ulaşım ve İletişim

YOL TARİFİ

Akşemsettin Mahallesi, Gülbahçe Sk. No.2, 34925 Sultanbeyli/İstanbul

Günler Açılış Kapanış
Pazartesi – Cuma 09:00 18:30
Cumartesi 09:00 16:00
Pazar KAPALI KAPALI

En Çok Tıklananlar

Bu Firma Bilgileri Yanlış Mı?

Sosyal Fuar Ailesine Sen de Katıl!

Ücretsiz Kaydol