Proje Açıklaması

Bu Firmayı Değerlendirin!
[Toplam Oy: 1 Ortalama: 5]

Promosyon Çanta Sepeti 2000’li yıllardan bu yana profesyonel şekilde promosyon çanta imalatı yapmakta olan bir şirkettir. Sektöre girdiği sene sadece imalat kısmı olan firmamızda daha sonradan kesimhane pazarlama ekibi kalite kontrol ekibi vs. ekleyerek siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini arttırmak için sürekli yenilikler eklemiştir ve son hali olarak ‘Okyanus Çanta’ olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Promosyon Çanta Sepeti

Promosyon Çanta Sepeti olarak yaptığımız her ürünün kalitesi ve reklam getirisi için yanınızdayız. Çünkü Promosyon Çanta Sepeti tarafından yapılan her çanta kullanılışlı ve ilgi görecek kapasitededir. İlgi gören ve kullanışlı bir çanta her zaman firmanızın reklamını yapmaya devam etmektedir. Ama şunu unutmalıyım ki sürekli ve kullanışlı olarak tasarlanan promosyon çanta ürünleri düzenlenen fuar sonrası veya çıkışında kullanılmadan çöpe atılıyorsa, yapılan çalışmalar harcanan paralar boşa gitmiş demektir. Ayrıca herhangi bir reklam getirisi de olmayacak anlamındadır.

promosyon çanta sepeti

Promosyon Çanta Sepeti İletişim ve Ulaşım

YOL TARİFİ
Günler Açılış Kapanış
Pazartesi – Cuma 08:00 19:30
Cumartesi 08:00 19:30
Pazar 09:00 15:00

Veliefendi Mahallesi, Yeşilyol D Sokak No:52/54 A Zeytinburnu/İSTANBUL

Okyanus Çanta Promosyon Ürünleri İle Firmanızı Dünyaya Tanıtın

Ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gören ve kullanım açısından insanların hoşuna giden ve her gidilen yerde kullanılan çantalar tatbiki bundan böyle çantanın bulunduğu mekanlarda, caddelerde, sokaklarda, alışveriş merkezlerinde kısacası milyonlarca kişiye reklamınızı yapacaktır. Okyanus Çanta olarak promosyon çanta ürünlerimiz ile firmanızı dünyaya tanıtın.

Geleceğin kapısını Promosyon Çanta Sepeti ile aralayın

okyanus promosyon çanta

Promosyon okul çantaları, promosyon sırt çantaları, promosyon tablet kılıfları, seyahat çantaları, postacı çantaları,üçgen ve omuz çantaları, lap top evrak çantaları, Ana okulu kreş çantaları, kongre konferans çantaları, plaj çantaları, büzgülü torba çantalar, bel çantaları , ham bez çantalar, soğutucu çantalar, elyaf çantaları, makyaj ve kozmetik çantaları, anne bebek bakım çantaları, kalemlikler ürün grupları içerisinde en uygun fiyatlarda ve İstanbul promosyon çanta firmaları içerisinde güvenilir bir firma olan Geleceğin kapısını Promosyon Çanta Sepeti ile aralayın.

HİZMET ANLAYIŞIMIZ!

Daha Fazlası İçin Tıklayın!

Bu Firma Bilgileri Yanlış Mı?

Sosyal Fuar Ailesine Sen de Katıl!

Ücretsiz Kaydol