Proje Açıklaması

Bu Firmayı Değerlendirebilir, hakkında yorum yapabilirsin.
[Toplam Değerlendirme: 1] [Ortalama Puan: 5]

Psikolog Yasin Tez Zonguldak Psikolojik Danışmanlık Merkezi olarak psikolog, pedagog, psikiyatri ve psikiyatrist çözümleriniz kapsamında Bağımlılık Danışmanlığı, Aile Koçluğu ve Aile Danışmanlığı çözümleri sunar.

Firma Bilgileri

Psikolog Yasin Tez
Zonguldak ilinde Psikolog / Pedagog Yasin TEZ, Zonguldak Belediye Binası karşısı, Coşkunoğlu İş hanı, kat 1, daire 2, Zonguldak / Merkez adresinde Zonguldak Psikolojik Danışmanlık Merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Düzce Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü’nden mezun, Bağımlılık Danışmanlığı, Aile Koçluğu alanlarında eğitim aldım; Süpervizyon eğitimlerini alan Yasin Tez; Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı, Aile Danışmanlığı sertifikası sahiptir. 2018 yılından itibaren Yetişkin, Ergen, Çocuk Psikolojik Danışmanlığı, Aile Danışmanlığı ve İlişki Danışmanlığı (Flört, Nişanlılık ve Evlilik İlişkileri) alanında hizmet sunmaktadır.

Yazının devamını oku >>>

Zonguldak Psikolojik Danışmanlık Merkezi | Zonguldak Pedagog Yasin Tez
Psikolog Yasin Tez Zonguldak Psikolojik Danışmanlık Merkezi olarak psikolog, pedagog, psikiyatri ve psikiyatrist çözümleriniz kapsamında Bağımlılık Danışmanlığı, Aile Koçluğu ve Aile Danışmanlığı çözümleri sunar. Detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Sosyal Medya ve E-Posta Adreslerimiz

Ulaşım ve İletişim

YOL TARİFİ

Belediye Bulvarı, coşkunoğlu iş hanı, kat 1 daire 2 Merkez / Zonguldak

05359513654

Web Adresimiz

Günler Açılış Kapanış
Pazartesi – Cuma 10:00 18:00
Cumartesi 10:00 18:00
Pazar 10:00 15:00

En Çok Tıklananlar

Bu Firma Bilgileri Yanlış Mı?

Sosyal Fuar Ailesine Sen de Katıl!

Ücretsiz Kaydol