Proje Açıklaması

Bu Firmayı Değerlendirin!
[Toplam Oy: 1 Ortalama: 5]

PTC Muayene kaldırma ve iletme makineleri ile iş ekipmanlarının Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği kapsamında periyodik kontrol çözümleri sunar. Firma hakkında detaylı açıklama yazısına, ulaşım ve iletişim bilgileri ile harita konumuna bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Tuzla/İstanbul adresinde İş Ekipmanlarının periyodik muayenesi hizmeti veren PTC Muayene firmasından ürün ya da hizmet aldıysanız, firmayı değerlendirmeyi, hakkında yorum yapmayı ve memnun kaldıysanız sosyal medya hesaplarınızda paylaşmayı unutmayınız.

Firma Bilgileri

PTC Muayene | kaldırma ve iletme makineleri periyodik kontrol

PTC Muayene kaldırma ve iletme makineleri periyodik kontrol kapsamında; İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği’ne göre periyodik muayene yapan, TÜRKAK TS EN ISO/IEC 17020 Akreditasyonuna sahip A tipi periyodik muayene kuruluşudur.

PTC Muayene | Sunulan Hizmetler

PTC Muayene bünyesinde sunulan hizmetler kapsamında; Forklift Periyodik Kontrol, Transpalet Periyodik Kontrol, Mobil Vinç Periyodik Kontrol, Vinç Periyodik Kontrol, Caraskal Periyodik Kontrol, Araç Kaldırma Lifti Periyodik Kontrol, Kaldırma Platformu Periyodik Kontrol, Sepetli Platform Periyodik Kontrol, Kompresör Periyodik Kontrolü, Hidrofor Tankı Periyodik Kontrolü ve Hava Tankı Periyodik Kontrolü hizmetleri yer almaktadır.
İş ekipmanları periyodik muayene çözümleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medya ve E-Posta Adreslerimiz

Ulaşım ve İletişim

YOL TARİFİ

Aydınlı Mahallesi. Patlayıcı Maddeler Yolu Caddesi. Beyoğlu Sanayi Sitesi. D1 Blok No:26 Tuzla/İstanbul/Türkiye

(0216) 225 03 41

05462198355

Web Adresimiz

Günler Açılış Kapanış
Pazartesi – Cuma 09:00 18:00
Cumartesi 09:00 18:00
Pazar Kapalı Kapalı

En Çok Tıklananlar

Bu Firma Bilgileri Yanlış Mı?

Sosyal Fuar Ailesine Sen de Katıl!

Ücretsiz Kaydol