Proje Açıklaması

Bu Firmayı Değerlendirin!
[Toplam Oy: 2 Ortalama: 5]

Sayra Gelinlik İstanbul Fatih genelinde gelinlik satan yerler dendiğinde akla gelen Sayra Gelinlik Mağazası Son Moda Gelinlik Modelleri çözümleri sunar.

Sayra Gelinlik

Sayra Gelinlik İstanbul FatihSayra Gelinlik İstanbul Fatih genelinde gelinlik satan yerler dendiğinde akla gelen Sayra Gelinlik Mağazası Son Moda Gelinlik Modelleri çözümleri sunar.

 

Kalite asla tesadüf değildir. “Hayalimdeki Gelinlik” sloganıyla Sayra Gelinlik olarak, masalınız şimdi bizimle başlıyor diyoruz. Ömür boyu hatırlayacağınız, bir hayat hikayesinin ilk adımı olan son moda ve trendlere uygun tasarlanmış gelinlik modellerimizle hayallerinizi süslemeye bizde varız.

İstanbul Fatih Gelinlik Mağazası | son moda gelinlik modelleriİstanbul Fatih Gelinlik Mağazası arıyorsanız, Sayra Gelinlik istanbul fatih geneli özel tasarım gelinlik, istanbul geneli uygun fiyata gelinlik ve istanbul geneli ekonomik gelinlik satan yerler arasında yer almaktadır. İstanbul geneli kaliteli ve güzel gelinlik çözümleriniz ve son moda gelinlik modelleri çözümleriniz için istanbul fatihde faaliyet gösteren gelinlik mağazamıza bekliyoruz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçmeyi unutmayınız.

Sosyal Medya ve E-Posta Adreslerimiz

Ulaşım ve İletişim

YOL TARİFİ

Dervişali Mah. Canfeda Sk. No 21, Fatih/İstanbul

05331628668

Web Adresimiz

Günler Açılış Kapanış
Pazartesi – Cuma 09:00 19:00
Cumartesi 10:00 18:00
Pazar Kapalı Kapalı

En Çok Tıklananlar

Bu Firma Bilgileri Yanlış Mı?

Sosyal Fuar Ailesine Sen de Katıl!

Ücretsiz Kaydol