Proje Açıklaması

Bu Firmayı Değerlendirin!
[Toplam Oy: 1 Ortalama: 5]

Sehapen Cam Balkon Karatay / KONYA Pvc kapı pencere sistemleri, sineklik, duşakabin ve cam balkon sistemleri çözümleri sunar.

Sehapen Cam Balkon

Sehapen Cam Balkon Karatay / KONYASehapen Cam Balkon Karatay / KONYA Pvc kapı pencere sistemleri, sineklik, duşakabin ve cam balkon sistemleri çözümleri sunar. Firmamız 2004 yılında kurulmuş olup Konya ve ilçelerinde PVC kapı pencere ve cam balkon hizmeti vermektedir.

Pakpen KONYA bayisi | Pvc Kapı Pencere SistemleriPvc kapı pencere konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. Evinizin kapı pencere için ideal çözümler bulmak için çalışıyoruz. Malzeme seçimi ve tasarım teklifleri konusunda bize güvenebilirsiniz. Pakpen KONYA bayisidir. Kalitesi belgelenmiş Pakpen pencerelerimiz yüzde 40’a varan ısı tasarrufu sağlıyor, kolayca temizlenebiliyor, renkleri solmuyor ve beyazlığını yıllarca koruyor.

Cam Balkon SistemleriEvinizde, işyerinizde güzel havalarda kullandığınız açık mekânlarınız; toz, rüzgâr, kar, yağmur, hava kirliliği, soba ve kalorifer isleri, sokağın tozu, arabaların gürültüsü gibi dış kaynaklardan etkilenir ve kullanılamaz hale gelir. Cam Balkon sistemleri balkonunuzu, terasınızı, bahçenizi dört mevsim dış etkenlerden korurken, hiçbir bölme ve direk kullanılmadan yapıldığı için görüntünüzü bölmez ve istediğinizde tamamen açarak güzel havalarda açık mekânınızı hiç kapatılmamış gibi kullanmanıza olanak sağlar.

Sosyal Medya ve E-Posta Adreslerimiz

Ulaşım ve İletişim

YOL TARİFİ

Sarıyakup mah.Garaj cad.No:10/ı Karatay/KONYA

05315743727

Web Adresimiz

Günler Açılış Kapanış
Pazartesi – Cuma 08:00 19:00
Cumartesi 08:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

En Çok Tıklananlar

Bu Firma Bilgileri Yanlış Mı?

Sosyal Fuar Ailesine Sen de Katıl!

Ücretsiz Kaydol