Proje Açıklaması

Bu Firmayı Değerlendirin!
[Toplam Oy: 1 Ortalama: 5]

Sir Lojistik Uluslararası evden eve nakliyat, Depolama, Gümrükleme, Lojistik, İthalat, İhracat ve Dış Ticaret üzerine çözümler sunar.

Firma Bilgileri

Sir Lojistik
Sir Lojistik 1987 yılında İstanbul da kurulmuştur. Tedarik lojistiğinden teslimata kadar kapsamlı lojistik ve nakliye çözümleri işimizin özünü oluşturur. Konusunda uzman güler yüzlü elemanlarımız eşyalarınıza en az sizin kadar itina; paketleme, ambalajlama ve montaj konularında ise azami gayret gösterir. Yılların tecrübesi ve genç yöneticilerinin dinamizmi ile taşımalar daha başarılı, daha problemsiz ve daha rahat. Özel tasarımlı yeni kamyonlarımız ve özel ambalajlama malzemelerimiz ve ile yükleriniz hasarsız ve sarsıntısız taşınır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun size bir telefon mesafesindeyiz.

Sir Lojistik | Uluslararası evden eve nakliyat
Sir Lojistik Uluslararası evden eve nakliyat, Depolama, Gümrükleme, Lojistik, İthalat, İhracat ve Dış Ticaret üzerine çözümler sunar.
bağlarbaşı mahallesi refah sokak no 2 Maltepe / İstanbul adresinde faaliyet gösteren Firmamız; Uluslararası evden eve nakliyat, Depolama, Gümrükleme, Lojistik, İthalat, İhracat ve Dış Ticaret üzerine 1987 yılında İstanbul da kurulmuştur. Avrupa’nın her ülkesinden Türkiye’ye ve Türkiye’den Avrupa’nın her ülkesine Zati eşya taşımacılığı ve sıfır mobilya taşımacılığı yapmaktayız.

Uluslararası taşıma için hangi evraklar gereklidir?

Gerekli Evraklar
1-Kimlik Fotokopisi
2-Pasaport Fotokopisi
3-Vekaletname(Noter Onaylı)
4-Nüfus Dairesinden Adres Bilgisi Raporu
5-Kaymakamlıktan Yerleşim Yeri ve Diğer Adres Belgesi
6-Uçak bileti
7-gideceği ülkenin ikametgahı
Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

Sosyal Medya ve E-Posta Adreslerimiz

Ulaşım ve İletişim

bağlarbaşı mahallesi refah sokak no 2 Maltepe / İstanbul

02163748117

Web Adresimiz

Günler Açılış Kapanış
Pazartesi – Cuma 08:00 18:30
Cumartesi 08:00 18:30
Pazar Kapalı Kapalı

En Çok Tıklananlar

Bu Firma Bilgileri Yanlış Mı?

Sosyal Fuar Ailesine Sen de Katıl!

Ücretsiz Kaydol