Proje Açıklaması

Bu Firmayı Değerlendirin!
[Toplam Oy: 1 Ortalama: 5]

Teknik Reklam Teknik iş kıyafetleri Ümraniye / istanbul Promosyon işleri, Matbaa hizmetleri, Dijital baskı, Branda baskı ve iş elbiseleri çözümleri sunar.

Firma Bilgileri

Teknik Reklam | Teknik iş kıyafetleri Ümraniye / istanbul
Teknik Reklam Teknik iş kıyafetleri Ümraniye / istanbul Promosyon işleri, Matbaa hizmetleri, Dijital baskı, Branda baskı ve iş elbiseleri çözümleri sunar.
Altınşehir Mah. Tavukçuyolu Cad. No179/D Ümraniye/İstanbul adresinde faaliyet gösteren firmamız; iş kıyafetleri, iş elbiseleri, üniforma , aşçı kiyafetleri, cafe kiyafetleri, garson kıyafetleri, polo yaka tişört, polar hırka, promosyon polar, iş tulumu, yağmurluk, workclathes, askılı önlük, hemşire kıyafetleri, doktor önlüğü, 112 kıyafetleri, zabıta kıyafetleri gibi çözümleriniz için hizmet vermektedir.
Teknik iş kıyafetleri olarak; Firmanıza Özel Logolu Dilediğiniz Adetlerde Personel İş Kıyafetleri Üzerine Nakış Ve Diğer Baskı Çeşitleri İle Hizmet Vermekteyiz.Firma Logonozo İş Kıyafetlerine Uygulatarak Kurumsal Kimliğinizi Yansıtın.
Baskı Çeşitleri, Nakış Çeşitleri ve Baskı Nakış Uygulama ile hazırlanan ürünlerimizi web sitemizi ziyaret ederek inceleyebilir, daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medya ve E-Posta Adreslerimiz

Ulaşım ve İletişim

Altınşehir Mah. Tavukçuyolu Cad. No179/D Ümraniye/İstanbul

05332131745

Web Adresimiz

Günler Açılış Kapanış
Pazartesi – Cuma 09:00 19:00
Cumartesi 09:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

En Çok Tıklananlar

Bu Firma Bilgileri Yanlış Mı?

Sosyal Fuar Ailesine Sen de Katıl!

Ücretsiz Kaydol