Proje Açıklaması

Bu Firmayı Değerlendirin!
[Toplam Oy: 1 Ortalama: 5]

Yüceller Elektrik ve Güvenlik Sistemleri istanbul aydınlatma sistemleri kurulumu, elektrik markalarının toptan ve perakende satışı çözümleri sunar.

Firma Bilgileri

Yüceller Elektrik

Yüceller Elektrik ve Güvenlik Sistemleri her türlü Elektrik & Mühendislik, Aydınlatma ve güvenlik sistemleri için çekinmeden arayabileceğiniz firmadır. İstanbul Yeni Havalimanı ve 1915 Çanakkale Köprüsü gibi daha birçok referanslarımız vardır.
Hayallerinizi Güvenle Aydınlatıyoruz.

Yüceller Elektrik ve Güvenlik Sistemleri istanbul aydınlatma sistemleri kurulumu
Yüceller Elektrik ve Güvenlik Sistemleri istanbul aydınlatma sistemleri kurulumu, elektrik markalarının toptan ve perakende satışı çözümleri sunar.
Siteler, konutlar, fabrikalar, alışveriş merkezleri, showroomlar gibi mekanlarda iç/dış aydınlatmalarda kullanılabilecek her türlü klasik, modern ve spesifik malzemeleri elektrik marketimizden sağlayabilirsiniz.
2010 yılında kurulan firmamız uzman kadrosu ve teknolojik donanımıyla müşterileri için ideal sektörel çözümler üretmektedir. Fabrika, bina toplu konut, hastane, okul, iş merkezi, alışveriş merkezi gibi birçok tesisin A.G., Y.G., zayıf akım sistemlerinin anahtar teslimi kuruluşunu projelendirmiş ve uygulamıştır.
IP Kameralar, Analog Kameralar, Video Kodlayıcı ve Video Kod Çözücüler, Kayıt ve Veri Depolama Cihazları ile Video Yazılımları çözümleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Detaylı ön bilgi için web sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın!

Sosyal Medya ve E-Posta Adreslerimiz

Ulaşım ve İletişim

YOL TARİFİ

Mustafa Kemal Paşa, Fatih Cd. No 81, 34275 Arnavutköy/İstanbul

02126810081

Web Adresimiz

Günler Açılış Kapanış
Pazartesi – Cuma 08:00 19:00
Cumartesi 08:00 19:00
Pazar Kapalı Kapalı

En Çok Tıklananlar

Bu Firma Bilgileri Yanlış Mı?

Sosyal Fuar Ailesine Sen de Katıl!

Ücretsiz Kaydol