Sosyal Fuar Firma Tanıtım Platformu sosyalfuar.com’dan sonra şimdide sosyalfuar.net ile hizmetinizde…

SOSYALFUAR.COM’a firmanızı ekleme talebinde bulundunuz ve şimdi sıra SOSYALFUAR.NET ile tanışmaya geldi.

Sadece iki dakikanızı ayırarak Sosyal Fuar firma tanıtım platformumuzun ikincisi SOSYALFUAR.NET farkıyla firmanızı tanıtabilirsiniz.

(Eğer bir işletme sahibiyseniz ve hala SOSYALFUAR.COM’da firmanız yer almıyorsa BURAYI TIKLAYARAK hemen firmanızı eklemeye başlayabilirsiniz.)

Bu sayfayı; SosyalFuar.Net hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilmeniz için hazırladık. Firmanızı eklemeden önce, size sunduğumuz birbirinden eşsiz özelliklerimize göz atabilirsiniz.

Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

SOSYALFUAR.NET

SOSYALFUAR.NET NASIL ÇALIŞIR?

SOSYALFUAR.NET İLE HENÜZ TANIŞMADINIZ MI?

Aşağıdaki bağlantıya tıkla ve hemen bugün firmanı eklemeye başla… Üstelik tamamen ücretsiz…

Aşağıdaki bağlantıya tıkla ve hemen bugün firmanı eklemeye başla…

Üstelik tamamen ücretsiz…

SOSYALFUAR.NET

BİRBİRİNDEN EŞSİZKULLANIŞLISIRA DIŞIKAPSAMLI ÖZELLİKLER

ÜSTELİK TAMAMEN ÜCRETSİZ

  • Firma yöneticisi olarak, firma sayfanızı daha önce hiç olmadığı gibi çalışmaya ve büyütmeye devam etmek için en önemli veri noktalarına ilişkin bilgi edinin.
  • Emoji derecelendirme sistemi, ziyaretçilerinizin gerçek deneyimlerini paylaşabilmeleri için tasarlanmıştır ve işletme sahiplerinin müşterilerinin nasıl hissettiğini anlamalarını sağlar.
  • Firma sahipleri, ziyaretçilerine sınırsız fırsat duyuru ve kupon sunarak daha fazla iş yapabilir ve işletmesiyle ilgili tüm gelişmelerden potansiyel kullanıcısını haberdar edebilir.
  • Firma sahipleri müşterilerine derhal yanıt verebilmeleri için düşük puanlama, mesaj ve yorum gibi acil eylem gerektirecek durumlarda e-posta ile uyarılır.
sosyalfuar.net ile tanışın

HEPSİ BU KADAR MI?ELBETTE DAHASI VAR!DAHA ÇOK YENİLİKDAHA ÇOK ÖZELLİKVEEŞSİZ KULLANICI PANELİ İLESOSYALFUAR.NETARTIK HİZMETİNİZDE!

ELBETTE HEPSİ BU KADAR DEĞİL…

DURUN BAKALIM DAHA YENİ BAŞLIYORUZ…

SosyalFuar.Net tek bir pencerede en sezgisel ve kullanıcı merkezli gösterge tablosuna sahiptir. Her bir giriş sahibi, kullanıcı görünümlerinin, müşteri adaylarının ve özel incelemelerin günlük, haftalık ve aylık istatistiklerini görüntüleyebilir.

IntelliSense tabanlı araması, anahtar kelimeler, kategoriler, liste adı ve hatta kombinasyonlar (kategorideki etiketler) için anında canlı öneriler sunan yeni nesil arşiv arama sistemidir . Konum arama Şehir (bölge) bazlıdır.
Firma sayfanızı ziyaret edenler, güçlü emoji tabanlı derecelendirme sistemimizle en az 3 yıldız bırakmadan önce iki kez düşünecektir.
Yakındaki firmalar, firma ayrıntıları sayfasında görünecektir. Ayrıca, yalnızca aynı kategorideki firmaları veya rastgele firmaları görüntülemeyi seçen kullanıcılar, inceledikleri firmanın yakınında yer alan firmaları da görüntüleyebilirler. En havalı kısım da mesafenin belirtileceği.
Sosyal medya hesaplarnızı ücretsiz olarak yayınlayın. Bu sayede ziyaretçileriniz ayn zamanda takipçileriniz olabilir.
Ayrıca, sayfanızda yer alan sosyal paylaşım özelliği ile; ziyaretçilerinizin işletme sayfanızı en sevdikleri sosyal ağlarda paylaşmaya başlamasıyla işleri viral hale getirebilirsiniz.

Web sitenizi firma tanıtım sayfasına ekleyerek, SosyalFuar.Net ziyaretçilerinin web sitenze dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede site hitiniz artacaktır. Kim bilir bu durum belkide GOOGLE sıralamanızı da olumlu etkiler…

Firmanıza ait ulaşım ve iletişim bilgilerinizi eksiksiz ve hatasız bir şekilde beyan etmeniz şarttır. Ziyaretçinin ulaşamayacağı bir firmayı tanıtmak ne kadar mantıklı olabilir ki? Buna ek firma konumunuz haritada gösterilecektir. Yol tarifi almak isteyen ziyaretçiler için bire bir…

Aşağıdaki bağlantıya tıkla ve hemen bugün firmanı eklemeye başla…

Üstelik tamamen ücretsiz…

SOSYALFUAR.NET